شیــک فـــام

راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 99 هزار تومان

درباره ما

آرزوی خریدی شیرین...

خاطر داشته باشید هنگامی که برای خرید پوشاک به فضاها و یا پاساژهای بزرگ می‌روید به خوبی  نمی‌توانید، آن لباس و یا پوشاکی که مدنظرتان است را انتخاب کنید. به مغازه‌های مختلفی می‌روید با قیمت‌های عجیب و غریبی برخورد می‌کنید و یا اینکه فروشنده انرژی جواب‌دادن به شما را ندارد و در انتها شاید یک جنسی را انتخاب نمایید و کمی هم تخفیف بگیرید. بعد از خرید متوجه می‌شوید که دقیقا همان جنس در جای دیگر ارزان‌تر است و تازه تخفیف هم دارد. به منزل که تیشریف می‌برید بع از چک‌کردن کامل، متوجه زدگی‌ها می‌شوید. دوباره کلی وقت و هزینه می‌کنید به فروشگاه بر می‌گردید و به شما گفته می‌شود که هنگام خرید باید حواستون جمع می‌بودید که نبود!!! جنس فروخته شده پس یا تعویض نمی‌شود!!! 

شاید تا به حال اتفاقات بالا برای‌تان رخ داده باشد و آرزوی یک خرید راحت، شیرین، با اطمینان خاطر، با تخفیف‌های ویژه و قیمتی بسیار مناسب و تعویض یا پس‌گرفتن بعد از فروش را داشته باشید!!! همه‌ی چنین آرزویی دارند و شما تنها نیستید!!!

حقیقت‌یافتن آرزوی شیرین...

مجموعه‌ی تن مد همان آرزوی شماست که به حقیقت پیوسته است. مدیران تن مد همیشه در این فکر بودند تا بتوانند خدمتی والا و شایسته را در خورشاَن در حوزه‌ی پوشاک ارائه دهند. بر اساس همین باور مجموعه‌ی تن مد شکل گرفت.